İlçe Kaymakamımız Sayın Server SİNANOĞLU 06.06.2018 Çarşamba günü, aziz şehitlerimizin aileleri ve kahraman gazilerimiz ve aileleriyle iftar programında bir araya geldi.
İlçe SYDV ev sahipliğinde Kaymakam SİNANOĞLU tarafından organize edilen iftar programında, şehit aileleri, gazilerimiz ve aileleri ile bir araya gelerek Ramazan’ın bereketini paylaşmanın mutluluğunu yaşadılar.
Durmaz Alabalık tesislerinde gerçekleştirilen iftar programına; İlçe Kaymakamımız Sayın Server SİNANOĞLU, İlçe Belediye Başkanımız, İlçe Cumhuriyet Başsavcısı, İlçemizde görev yapan Hakimler, İlçemizde bulunan Oda Başkanları, aziz şehitlerimizin aileleri ve kahraman gazilerimiz ve aileleriyle diğer davetliler katıldı.
İftar sonrasında Kaymakam Sayın SİNANOĞLU;“Aziz şehitlerimizin aileleri ve kahraman gazilerimiz ile ailelerine iftar davetimize katılarak bizlerionure ettiniz. Aziz şehitlerimizi rahmet, minnetle anarken, kahraman gazilerimize hayırlı ömürler ve şifalar diliyor, değerli aileleri ve yakınlarına da en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum”. dedi.